Nagrajenci revij 3K in Čas za - April 2020


1. nagrada 1500 EUR: Fanika Goričanec, Velenje

2. nagrada 200 EUR: Hermina Čuklič, Ljubljana

3. nagrada 100 EUR: Mojmir Lončarič, Kozina

Nagrade po 40 EUR: Dušan Brezovnik, Maribor; Ana Levec, Dol pri Hrastniku; Marjan Smodiš, Ljubljana; Marija Žiberna, Sežana; Valter Dekleva, Vremski Britof; Filip Šmid, Trbovlje; Jasna Hartman, Murska Sobota; Nevenka Hutinski, Ljubljana; Franc Mlinarič, Gornja Radgona; Darja Urankar, Ivanjkovci

Nagrade po 20 EUR: Marko Markuta, Šenčur; Rudolf Bukšek, Maribor; Svetlana Farič, Murska Sobota; Anton Taks, Maribor; Majda Bajc, Idrija; Ivo Cerovšek, Leskovec pri Krškem; Ladislav Veber, Postojna; Martin Černjač, Postojna; Slava Sterlek, Kozje; Urban Pihler, Poljčane


Nagrajenci revij 3K in Čas za - Marec 2020


1. nagrada 1500 EUR: Sonja Zupančič, Celje

2. nagrada 200 EUR: Milka Košir, Kranjska Gora

3. nagrada 100 EUR: Majda Hrastelj, Trbovlje

Nagrade po 40 EUR: Roman Šegula, Polenšak; Marija Vugrinec, Velika Polana; Miran Zadravec, Ljubljana; Antonija Lahovnik, Maribor; Jelica Merlak, Maribor; Judita Zupančič, Kamnik; Franc Šušteršič, Domžale; Magdalena Dobnikar, Slovenska Bistrica; Roman Iskra, Jesenice; Filip Šmid, Trbovlje

Nagrade po 20 EUR: Teja Pirmanšek, Velenje; Irena Lešnjak, Novo mesto; Marinka Kralj, Gradac; Miran Zadravec, Ljubljana; Janez Drvarič, Murska Sobota; Slavko Kamenik, Celje; Ljudmila Krof, Prevalje; Marija Češnovar, Mozirje; Zinka Bratuša, Poljčane; Anica Nared, Begunje pri Cerknici


Nagrajenci revij 3K in Čas za - Februar 2020


1. nagrada 1500 EUR: Majda Vakaj, Benedikt

2. nagrada 200 EUR: Maks Ropič, Podvelka

3. nagrada 100 EUR: Jožefa Gubič, Gornji Petrovci

Nagrade po 40 EUR: Veronika Šturm, Tolmin; Mojmir Lončarič, Kozina; Vladimira Berguš, Jesenice; Jože Gaube, Maribor; Zdenka Čas, Slovenj Gradec; Stanislav Veniger, Šentjur; Milica Gajšek, Velenje; Franc Garantini, Dragatuš; Matej Razdevšek, Kamnik; Dolores Skok, Loče

Nagrade po 20 EUR: Simona Krajnc, Ljubljana; Ciril Hribar, Ljubljana; Cvetka Leber, Polzela; Danica Rigler, Gornja Radgona; Zdenka Partl, Cerknica; Tomaž Ferenčič, Lovrenc na Dravskem polju; Dušica Gjerek, Črenšovci; Jožica Sotenšek, Zagorje ob Savi; Nataša Lucu, Petrovci; Franc Kovačič, Bizeljsko


 

Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin. Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke